Výstava fotografií Sweetsen 012 v Národním domě
Středa, 01 Srpen 2012 17:00

V prostorech Národního domu ve Frýdku-Místku můžete shlédnout výstavu mých fotografií z letošního festivalu Sweetsen 012. Doufám, že účast bude hojná, neboť výstava potrvá až do konce listopadu :o) Pokud byste ale chtěli ušetřit své podrážky, můžete se alespoň podívat do letošní festivalové galerie.

 
Sweetsen fest 012
Neděle, 01 Červenec 2012 13:00

Máme za sebou další ročník Sweetsen festu :o) Tradičně nejlepší a největší přehlídka frýdecko-místeckých kapel, zpěvaček, zpěváků, ale i divadla a také dobročinné aukce uměleckých děl.

Tři dny festivalu ulekly jako voda a abychom měli něco na památku zde jsou galerie po jednotlivých festivalových dnech:

 
Tovačovský Portál 2011
Sobota, 20 Srpen 2011 00:00

Rok co rok se těším na půlku srpna, až vypukne v Tovačově krásný, příjemný, rodinný a především pohodový festival Tovačovský Portál. Je až neuvěřitelné, že i přes to, že se v polovině programu strhla bouřka, takřka všichni vydrželi čekat v připravených stanech. Program pak pokračoval sice se zpožděním, ale i tak bylo večer na "place" plno. Děkuji všem kapelám (s vyjímkou pana Ondřeje Ládka - o kterém si myslím své) za skvělou atmosféru a především divákům, za to že přišli a vydrželi i přes nepřízeň počasí. Nezbývá, něž se těšit na příští ročník a vzpomínat nad pořízenými záběry na skvělou atmosféru.

 
Sweetsen fest 011
Pondělí, 25 Červenec 2011 14:00
Letošní ročník festivalu Sweetsen Fest měl hned několik novinek. Ta první, začínal již ve čtvrtek, a my si tak mohli užít zábavy o jeden den více :o) Druhá novinka - přibyla nová scéna Pavlač Šapitó, pravý cirkusový stan, který se i kvůli nepřízni počasí naplnil již ve čtvrtek. Bylo to skvělé, takovou hudební párty jsem ještě nezažil! Musím zmínit především kapelu Behind the Door, jejíž vystoupení nám dalo zapomenout i na provazy deště venku, mladí jazzmani předvedli strhující výkon. Rád bych pochválil i sociální rozměr festivalu, kde se sice neplatí vstupné, ale každý návštěvník má možnost přispět na dobročinné účely, letos hned třikrát. Ve čtvrtek se vybíralo pro neziskovku Podané ruce, v pátek pro místní pobočku Adry a v sobotu na činnost Charity Frýdek-Místek. Těším se na další ročník festivalu a nová překvapení, která nám přinese. Sami můžete posoudit, jak se mi podařilo zachytit atmosféru letošního Sweetsnu ;)
 
Vernisáž a výstava v kině Vlast
Pondělí, 30 Srpen 2010 10:00

Srdečně vás zveme na autorskou výstavu našich fotografií do foyeru kina Vlast v Místku. Výstava nese název Krajiny Blízké i Vzdálené a "zvernisážujeme" ji dne 1.9. 2010 v 17 hodin. Bude vás čekat víno, malé pohoštění a hudební zpestření.
Vystavené KRAJINY BLÍZKÉ zaznamenal Josef Horák, který ze zásady nejezdí na zahraniční dovolené a kochá se krásami naší vlasti. KRAJINY VZDÁLENÉ pro vás zachytil Radek Rydl na Islandu a v Chile. Oba razí heslo: „dobře vyfocená fotka nepotřebuje další úpravy v počítači“, takže žádná z jejich fotografií není nijak upravovaná, aby byla na první pohled hezčí.

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili vernisáže :o) Pro ty, kdo to nestihli, a rádi by si fotografie ještě prohlédli, bude výstava přístupná až do konce měsíce září. Těšíme se na vaš postřehy v našem Guestbooku ;)

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další > Konec >>

Strana 1 z 6