Tlumočení PDF Tisk Email

TLUMOČNICKÉ SLUŽBY (ČJAJ):

Nabízím tlumočení z češtiny do angličtiny a z angličtiny do češtiny převážně v Moravskoslezském a Zlínském kraji, po domluvě i jinde.

Ceník:

1 hod.                       600,- Kč
2 hod.                    1 100,- Kč
3 hod.                    1 600,- Kč
4 hod.                    2 100,- Kč
5 – 8 hod.              2500 – 3 800,- Kč
(závisí na náročnosti tématu/akce; pokud je charakter akce takový, že přítomnost tlumočníka je sice po celou dobu nutná, ale samotné tlumočení probíhá v krátkých intervalech, je možno dohodnout cenu nižší než uvedené rozpětí)

Další náklady, se kterými je nutno počítat:
 • náklady na cestu (dle domluvy)
 • v případě, že je tlumočení více než jednodenní, připočítávají se k ceně tlumočení a cestovnému také náklady na ubytování a stravné.

Pozn.:
 • Nestanovuji si minimální počet dní objednání tlumočnických služeb předem, pokud k Vám nečekaně přijede návštěva, pokusím se Vám vyjít vstříc i během krátkého časového intervalu, je ale vždy lepší si tlumočnické služby objednat co nejvíce dopředu, u náročnějších či  rozsáhlejších akcí budu požadovat dodání materiálů (budou-li k dispozici), které mi poslouží jako příprava.
 • Odřeknete-li zakázku pro tlumočení v době kratší než 3 dny před začátkem akce, účtuji si stornovací poplatek do výše 50 % z dohodnuté ceny (přesná výše se počítá dle doby vložené do přípravy na tlumočení), pokud dojde ke zrušení zakázky v den tlumočení, účtuji si 100% stornovací poplatek.
 • Ceny jsou bez DPH

 

A jak to funguje v praxi?
 1.  
  1. Napíšete mi na email ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) nebo v urgentních případech zavoláte na telefon (777 80 61 51), ve kterém prosím o sdělení místa, času, doby a tématu tlumočení.
  2. Domluvíme se na ceně a jiných náležitostech a Vy se rozhodnete, zda mi zakázku zadáte nebo ne
  3. Zašlete mi závaznou objednávku (stačí emailem), která je k dispozici ZDE
  4. Obě strany (Vy jako zadavatel, já jako zhotovitel) se budou řídit všeobecnými podmínkami

Podmínky:
Podáním objednávky stvrzujete, že souhlasíte se všeobecnými podmínkami