Focení

V prostorech Národního domu ve Frýdku-Místku můžete shlédnout výstavu mých fotografií z letošního festivalu Sweetsen 012. Doufám, že účast bude hojná, neboť výstava potrvá až do konce listopadu :o) Pokud byste ale chtěli ušetřit své podrážky, můžete se alespoň podívat do letošní festivalové galerie.FOTOGRAFIE V PRODEJI

Nyní si můžete zakoupit naše fotografie dle vlastního výběru z naší galerie a doufáme, že zpestří Váš interiér.

CENY:

foto A4     1ks 198 Kč
foto A4     1ks 280 Kč (clip čiré sklo 28x35)                              
foto A4     1ks 290 Kč (clip antireflex 28x35)

foto A3     1ks 360 Kč
foto A3     1ks 510 Kč (clip čiré sklo 40x50)
foto A3     1ks 580 Kč (clip antireflex 40x50)
foto A3     1ks 1080 Kč (dřevěný rám) výběr rámu

Rozměry clipů dle nabídky HAMA.

poštovné s dobírkou ? Kč
poštovné platba předem na účet ? Kč
Nad 3000 Kč doprava zdarma

Dodací lhůta bude stanovena po přijetí objednávky a odeslaná na váš email.

CENY JSOU UVEDENY VČETNĚ DPH.

V době digitální a výpočetní techniky je velmi složité najít opravdovou realitu FOTEK, které jsou na internetových stránkách publikovány. My stále věříme, že aby lidé žasli nad krásami malinké tečičky “země” v tom velkém vesmíru, není zapotřebí velkých úprav fotek v počítači. I my používáme digitální techniku k zachycení momentů, ale fotky již dále neupravujeme. Nechceme klamat lidské oko nereálnými barvami a ostrostí. Je jen na Vás, jak posoudíte naší práci s FOTOAPARÁTEM a pokud si myslíte, že bychom mohli vyjít vstříc Vašim požadavkům, tak se těšíme na jakoukoli spolupráci.

Pepa FOTOREST Radek


Svatby fotíme bez nucení nevěsty a ženicha do nějakých stylizovaných póz a škrobených úsměvů, máme rádi, když je na svatbě veselo a všichni se dobře baví a vše je přirozené. Jaké jsou pak výsledky se můžete podívat:

svatba Kateřina a Pavel
svatba Lucie a Jim

Lenka a Dan
Pavla a Láďa
Kateřina a Pavel Lucie a Jim Katka a Tonda Lenka a Dan
Pavla a Láďa

Kromě fotografií na profesionálním fotopapíru, také nabízíme zhotovení fotoknihy, která je v dnešní době velice populární a fotogrrafie jsou tak prezentovány na patřičné úrovni. Jsme také schopni nabídnout videoprezentaci na DVD, kde jsou fotografie postupně promítány a podkresleny vámi vybranou hudbou. Výhoda je především ta, že k přehrání fotografií stačí obyčejný DVD přehrávač.

Zde je krátká ukázka:


jako hudební podklad využita ukázka z www.lucievondrackova.cz

Pokud Vás náše služby oslovili a chtěli byste se dozvědět více, naváhejte nás kontaktovat :)


Festivaly a koncerty rádi navštěvujeme a dokumetujeme, jak pro pořadatele, tak pro kapely a v neposlední řadě taky pro radost :-)

Již 5 letou spolupráci máme s pořadateli Tovačovského Portálu, který se nám tak zalíbil, že si jej každoročně pečlivě zapisujeme do diáře, abysme ho nepropásli. Fotky se pořadatelům líbí a za oplátku nám uspořádali již 4 výstavy našich fotografií přírody v prostorách Spanilé věže Tovačovského zámku. Výběr fotografií z průběhu minulého ročníku festivalu je v galerii.

V roce 2008 a 2009 jsem fotil na festivalu Sweetsen. Festival to byl vskutku ojedinělý a velmi vydařený a proto je o to smutnější, že minulý rok bojoval o každou korunu a tím i o přežití, díky radnici města Frýdku-Místku a její "papírové podpoře" bez jakékoli dotace. Fotky z ročníku 2008 visí na webu pořadatelů zde a ročník 2009 přímo v naší galerii. Doufejme, že i letošní ročník se povede a místní kapely si budou mít kde zahrát...

Když jsme u místních kapel které mám rád a podporuji je alespoň tím, že sem tam dojdu na jejich koncert a udělám jim nějaké fotky. Budete-li chtít koukněte například do galerie skupiny Mletý Standard.